Del
20 Stykker SC APC Fiber Beskytte Max Vandtæt Kvalitet IP 65 Hvid/Sort Farve FTTH Fiber Tilbehør Fiber Drop Kabel-Beskyttelse
Pris
kr177.29 -9 %
kr194.83
Status På lager

SC APC Fiber Beskytte Max Vandtæt Kvalitet IP 65 Hvid/Sort Farve FTTH Fiber Tilbehør Fiber Drop Cable Protection-Produkt Specifikation kabelforbindelsen beskyttelse boks til 1 i 1 ud af, for 2,0 mm Fiber kabel, 3,0 mm Fiber kabel Materiale: nye brandhæmmende ABS, kvalitetssikring, flammehæmmende ydeevne i overensstemmelse med de meddelelser, branchestandarder

Tags: fiber sc, skifte fibra industrielle, fiber switch, ftth drop cabl, fiber optisk switch, ftth skifte ftth, ftth værktøj, apc-stik, ftth-nøgle box, mikrotik routerboard.

Fiber Type Single Mode
Størrelse 10*10*10
Model-Nummer T01-04
Item Længde 1m
Mærke COMPTYCO
Stik Type SC/APC
Oprindelse KN(Oprindelse)
Certificering INGEN
Kompatibel open switch

Skriv en anmeldelse

Relaterede varer